טיפים מקצועיים על בחירת שירות פיסול פנים

פיסול פנים הוא שם כולל לסדרת טיפולים שתחזיר את עור הפנים שלכם למסלול. אם הגבות שלכם נפולות, בצדי העיניים יש נפילה של העור, העפעף התחתון לא מה שהיה פעם והוא "סוחב" את הפנים שלכם למטה, וכמוהו גם הלסת התחתונה שניחנת בתכונה הזו לא פעם, ניתן לפתור את כל הבעיות הללו בהליך אכירורגי שנקרא פיסול פנים. אין תער מנתחים. החומרים מוחדרים באמצעות מחט דקיקה במטרה להגביר ייצור של חלבונים שיסייעו לבלום את התפשטות הקמטים ונפילת עור הפנים.

טיפ מס' 1 לבחירת שירות פיסול פנים: בדקו היטב מי הוא הצוות הרפואי שלכם

מאד חשוב לבדוק שמדובר בפלסטיקנים מקצועיים, עם צוות סייעים וסייעות מיומן. מומלץ להתייעת עם חברים ומכרים, לשאול לשביעות רצונם ולהירשם רק אחרי שווידאתם כי הבנתם מהו הלך הרוח במרפאה, ואתם סבורים כי היא עשויה לעזור גם לכם. חשוב לדייק ולא להתייעץ עם כל אחד, אלא רק עם אנשים שסבלו מהבעיות שלכם והם מעידים שהן נפתרו. כדאי יהיה לתת מבט בפנים שלהם ולראות שכך הם פני הדברים ואכן הושגה תוצאה רצויה של פיסול פנים.

טיפ מס' 2 לבחירת שירות פיסול פנים: בחרו במרפאה שישי לה מגוון שיטות פיסול להציע לכם

מרפאה שהיא מרפאת מנתחים בלבד היא אמנם שירות ראוי אבל בימינו אפשר להשיג הרבה יותר מכך ללא פולשנות בטיפולים. כשאתם נוהים אחר מרפאה אכירורגית, כדאי יהיה לוודא שיש לה פתרונות שיסייעו להתגבר על הבעיות שלכם. חשוב מאד שמאחוריכם יעמוד רופא אחראי אשר יידע אלו שיטות גם לא מתאימות לכם על מנת להצביע על הדרכים המדויקות לפתרון הבעיה. 

טיפ מס' 3 לבחירת שירות פיסול פנים: מידע קצר שיסייע לכם להצליב הבטחות מהצוות הרפואי

חומצה היאלורונית – רוב הרופאים מציעים אותה כנוזל טיפולי. הוא מופק בגוף האדם וכיום מיוצר בתנאי מעבדה כחומר מילוי. הדרך לקבלו היא בהזרקה לאזורי הקמטים בעור הפנים באלחוש או בהרדמה מקומית. בשל כך שזהו חומר טבעי שעורנו מייצר הוא לא נחשב פולש זר וצפוי להיספג בגופנו. יתרונות: הטיפול מחזיק זמן רב ביחס לחומרים אחרים, 1-1.5 שנים. פותר חלק ניכר מבעיות פיסול הפנים שלנו.
 
בוטוקס – רעלן חיידקי (חלבון שמיוצר על ידי חיידק). בעבר השתמשו בו לפתרון בעיות התכווצות שרירים. כיום משתמשים בו לפתרון בעיות קמטים בעיקר באזורים לא מוזחים (שאנחנו לא מזיזים אותם עם הפנים שלנו); לדוגמה, המצח, צדי העיניים והגבות. זאת, בשונה מהשפתיים והלסת שם יותר כדאי להשתמש בחומצה היאלורונית. בוטוקס מחזיק מעמד 3 חודשים ובריבוי הזרקות יכול להחזיק גם 6-8 חודשים.
 
מתיחה בחוטים – טיפול הזרקת חוטים המעודדים פיברבלסטים (תאי סיב) להתרכז באזור הקמט ולמלא אותו. החוטים מוזרקים באמצעות מחט דקה וצפויים לגרום לעורו של האדם להיות מפוסל כנדרש למשך שנה.
 
למידע נוסף היכנסו לבוטוקס בוטיק