שיזוף בהתזה
   
 
 
שיזוף בהתזה או מיטת שיזוף ראשון לציון הנו שיטת שיזוף אלטרנטיבית ובטוחה להבטחת
שיזוף מושלם לעור. שיזוף בהתזה אינו כולל חשיפה מיותרת לקרני UV מסוכנות, אלא מבוססת על התזת נוזל שיזוף במערת HVLP, נוזל הפותח על ידי חברת "באופן טבעי". נוזל השיזוף הנו נוזל שקוף המבוסס על חומרים טבעיים, כגון: DHA ו- Erythrulose. חומרים אלו הנם חומרים המופקים מפירות, סוכריים וחסרי צבע.
החומר DHA בא במגע עם שכבות התאים העליונות בעור, ויוצר תגובת חמצון טבעית. חומצות האמינו בגוף מתרחבות ויחד איתן הפיגמנט הטבעי שקיים בעור. כך נוצר צבע עור שזוף ואחיד בכל חלקי הגוף. החומר Erythrulose יוצר מראה שיזוף טבעי, ומסייע בהאטת תהליך דהיית השיזוף. 
חומרים נוספים המרכיבים את ג'ל השיזוף: תה ירוק, אלוורה, קמומיל, קלנדולה וצמחים נוספים להרגעת העור ושמירתו מפני יובש. 
הג'ל מורכב מחומרים טבעיים אשר נבדקו כהיפואלרגניים. הג'ל מתוכנן במיוחד לעור רגיש, ללא שמן, אלכוהול וחומרי ריח העשויים לגרום לאקנה, יובש או אלרגיות.
 
         

ההתזה מתבצעת במערכת HVLP מהמתקדמות מסוגה בעולם. מערכת HVLP כוללת טורבינת אוויר ואקדח שיזוף טורבו, אשר מסייעים לשיזוף מהיר ואחיד. תהליך השיזוף נמשך מספר דקות בודדות. בדומה לשיזוף רגיל, שיזוף בהתזה דוהה באופן הדרגתי עם הזמן.

 יתרונות השיזוף בהתזה: 

•שיזוף באמצעות חומרים טבעיים, ללא חשיפה מסוכנת לקרני UV
•מראה שיזוף אחיד ללא קמטים
•חסכון בזמן - שיזוף בהתזה אורך כמספר דקות
•השיזוף עמיד וניתן ליהנות ממנו בכל השנה
•שיטת שיזוף בהתזה מתאימה לכל סוגי העור

למי מיועד השיזוף בהתזה? 
שיזוף בהתזה מתאים לכל סוגי העור, ומעוניינים להשתזף. אנשים שאינם רוצים לחשוף את העור לקרני השמש UV המסוכנות, אנשים שחשיפה לשמש גורמת לעורם "להישרף" בשיזוף לא מוצלח, או אנשים אשר לא יכולים להיחשף לשמש מסיבות כאלו אחרות - לכל סוגי אנשים אלו שיזוף בהתזה הוא הפיתרון האולטימטיבי.
האם השיזוף עלול להזיק או לגרום לאלרגיות או לאקנה? 
שימוש בחומרים DHA ו-Erythrulose הנו שימוש בטוח אשר מאושר על ידי משרדי בריאות בינלאומיים כבר למעלה משלושים שנה. חומרים אלו נבדקו בקפידה ונמצאו בלתי מזיקים לגוף ולעור. נוזל השיזוף הנו נוזל היפואלרגני ללא שמן, אלכוהול וחומרי ריח, ולכן אינו יכול לפתח פצעי אקנה, יובש ואלרגיות.
אם ידועה לך בעיית עור או רגישות מיוחדת, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני הטיפול.
מה מומלץ לעשות לפני ההגעה לשיזוף? 
מומלץ להשתמש בפילינג By Nature, אשר מסיר את שכבת תאי העור המתים בגוף, וליצור מצב בו רמת ה PH בעור לרמה המומלצת להפקת שיזוף אופטימלי ואחיד. פילינג זה אינו מכיל שמן או מבוסס על שמן, ולכן יש לו יתרון מעל פני מוצרי פילינג אחרים הקיימים בשוק שבעקבות השמן - לא מביאים את העור לרמת הPH הרצויה.
כמו כן, מומלץ להסיר כל שיער מיותר בגוף, להימנע מאיפור, קרמים, דאודורנטים או שמנים, משום שאלו חומרים המעכבים את ספיגת הג'ל בעור.
מה מומלץ לעשות לאחר השיזוף? 
לאחר השיזוף, יש להתרחץ אחרי שמונה שעות מסיום טיפול שיזוף בהתזה, זאת על מנת שגוון השיזוף יוכל להתפתח בצורה מלאה. אין לבצע פעילות גופנית היוצרת זיעה במשך שמונה שעות מסיום הטיפול. לאחר כל רחיצה של העור והגוף, שימוש בקרמים מיוחדים של By Nature מומלץ במיוחד משום שהוא מכיל ריכוז במינון נמוך של DHA וחומרים אחרים. בתום הרחצה, יש לנגב את העור בטפיחות קלות עם המגבת, וזאת על מנת שלא לפגום בצבע ולגרום להדייה.
האם ניתן להגיע לגוון שיזוף כהה יותר? 
אפשר להגיע לגוונים כהים יותר בעזרת מחזקי גוונים מיוחדים הפותחו על מנת לתת מענה לאנשים בעלי עור כהה או אנשים המעוניינים בחיזוק והגברת צבע העור.
האם ניתן להאריך את משך השיזוף על העור? 
ודאי, ניתן להאריך את משך השיזוף בעזרת שימוש בפילינג By Nature, יש למרוח אותו לפני ואחרי טיפול ההתזה, וכן בשימוש יומיומי שוטף.
באיזו תדירות יש לבצע את השיזוף בהתזה? 
לאחר טיפול שיזוף בהתזה הראשון, יש לחזור לטיפול לאחר שלושה עד ארבעה ימים. על מנת לקבל שיזוף חד פעמי לאירועים, יש לבצע את הטיפול כמה ימים לפני כן, בין יום ליומיים לפני האירוע.
האם השיזוף מתאים לבעלות עור בהיר, שתמיד נשרף? 
כן, הטיפול מתאים לכל סוגי העור, גם כאלו שאינם מסוגלים להשתזף באופן טבעי.
האם ניתן להיחשף לשמש לאחר השיזוף בהתזה? 
אפשר להיחשף לשמש, אך חשוב לשמור על הגנת העור באמצעות מסנני קרינה. שיזוף בהתזה אינו מגן מפני קרני UV.
האם הנוזל מכתים את הבגדים? 
הנוזל מבוסס על מים, אם נוצרו כתמים על הבגדים איתם הגעתם לטיפול, אל דאגה, הם ירדו בכביסה. מומלץ בכל זאת ללבוש בגדים כהים ולא צמודים לאחר הטיפול על מנת למנוע מצבים כאלו.