פדיקור דגים
   

 

 פדיקור דגים נקרא לעתים קרובות גם בשם "ספא דגים". מי שלמעשה אחראי על הפדיקור עצמו הוא דג מים מתוקים, קטן וחביב, אשר נקרא בשם דג הגרא רופה. שמו בעברית של הדג הזה, אגב, הוא עגלסת הנחלים. דג עגלסת הנחלים, הפדיקוריסט שלכם, מוכר בכח רחבי העולם כדג בעל יכולות ריפוי. בפעם הבאה שיתחשק לכם פדיקור מעט יוצא גופן אתם יכולים לפנות אל מכון ספא, אל מלון ספא או אל מכון טיפוח שמחזיק את הדג המיוחד. כמו כן, לאלו אשר מעוניינים בכך יכולים להנות מפדיקור דגים ביתי.

כיצד פדיקור דגים יכול לסייע לכם?

כמעט כולם הולכים לפדיקור כדי להסיר את שכבות העור המת המחוספס והלא נעים אשר נמצא על כפות הרגליים. עם זאת, שיוף עור זה או הורדתו עם סכין אצל פדיקוריסט הם לא דברים שהם תמיד נעימים כל כך.

 

במהלך פדיקור דגים אותו העור המת מוסר באופן טבעי, ללא שום כאב, מכפות הרגליים שלכם. זוהי דרך חדשה ומעניינת לחוות פדיקור. הפדיקור מתבצע באופן טבעי לחלוטין, ללא סכינים וללא משייפים, והתחושה בסופו היא נעימה מאין כמוה. הטיפול מביא להורדת העור המת ובכך גם להתחדשות העור. כמו כן, אם אתם רוצים כפות רגליים ענוגות ונעימות במיוחד הטיפול מתאים במיוחד עבורכם. יתרון נוסף של הטיפול הוא הגברת זרימת הדם באזור.


למי מתאים להנות מפדיקור דגים?

פדיקור דגים מתאים לנשים ולגברים בכל הגילאים. הטיפול מתאים במיוחד לאלו אשר סובלים מעור יבש ולאנשים אשר סובלים מיבלות על כפות רגליהם. הטיפול מתאים מאוד לאנשים אשר סובלים ממחלות עור שונות. יש להדגיש את העובדה כי במהלך הטיפול כולו מרגישים דגדוגים וליטופים מצד הדגים, שכלל אין להם שיניים ואינם מסוגלים לנשוך, ולא חשים בכל כאב אלא אך ורק הנאה.