עיסויים
   
 
 
 
 
 
עיסויים ומסאזים, הינם טיפולים חשובים מאוד לגוף ולנפש כאחד הם ידועים כמסייעים לזרימת דם טובה, ושחרור השרירים, העיסוי, מלבד יתרונו
לגוף הוא גם פועל על הנפש, מפיג מתחים ומשרה תחושת שלווה ורוגע... ובכך עוזר לו לצבור אנרגיות חדשות אל המחר. אוירה בספא והטיפול שניתן על ידי המעשה הם אלה שיהפכו את הטיפול לחוויה מרגיעה ומפנקת במיוחד.

 
 

מגוון העיסויים העומדים לרשותכם ברשת AA מרפאת אסתטיקה :

עיסוי שבדי:

עיסוי מסוג זה,  נמשך בין שעה לשעה וחצי. העיסוי מתאפיין בשמנים להנאה והרגעת הלקוח, בדרך כלל המעסים יעבירו את הטיפול השבדי בהדגשה על האווירה, שכן מהות הטיפול השבדי הוא בעיקר האווירה והשמנים שבו. 

העיסוי השבדי פרש כנפיו כבר במאה ה-19 כשיטת ריפוי על ידי זרימת דם והלימפה בגוף, שיחרור שרירי הגוף ושיפור מחזוריות הדם. שחרור כאבי ראש, וזרור קצב חילוף חומרים.

עיסוי רקמות עמוק:

עיסוי רקמות עמוק מתמקד באזורים החשופים יותר לפציעות חבלות ודלקות כמו למשל מפרקים ושרירים. לרוב ספורטאים יבקשו טיפול מסוג זה, מסיבה שהם קרובים יותר לבעיות מסוג כזה.

אופי העיסוי הוא חדירה ישירה לעומק הרקמה. החדירה נעשת על ידי לחיצת אצבעותיו של המעשה, תוך כדי סיבוב איטי להדמית פעילות הרקמה. העיסוי נעשה בלי שמנים וזאת כדי שיד המעשה לא תחליק, משום שבעיסוי כזה יש צורך בהתמקדות ובקצב הלחיצות. 

אבנים חמות:

שיטת העיסוי באבנים חמות היא שיטה אינדיאנית, עיסוי זה מתבצע בשילוב של 42 חלוקי נחל מחוממים יחד
עם מגוון שמני מרפא. עיסוי מסוג זה מרגיע,יצירת ריפיון אצל המטופל ויש הטוענים, שהוא אף מטהר את הגוף מרעלים.

עיסוי פנים (בקניון איילון):

עיסוי פנים או עיסוי אסתטי מתמקד בפנים, בקרקפת ובצוואר והוא משמש לשיכוך כאבי הראש והצוואר, להפגת מתח ולשחרור שרירים מכווצים של הפנים והקרקפת. בעיסוי פנים משתמשים בתכשירים קוסמטיים בצורה כזו אפשר לומר שמדובר גם בעיסוי וגם בטיפול פנים בו זמנית. עיסוי פנים מסייע בשיקום העור ובמראה נקי. עיסוי פנים בדרך יעשה על ידי מעשה מומחה שידע לאבחן את סוג העור שלכם ובכך להתאים לו תכשירים.

עיסוי משולב:

עיסוי משולב הוא עיסוי שמאחד כמה עיסויים בטיפול אחד בתוספת טכניקות ייחודיות פותחו לאחרונה. בעיסוי משולב יש דגש על שילוב בין עבודת שרירים לבין החושים. זאת כדי ליצור אווירת שלווה ופסטורליות. הדלקת נרות ומתודות מהפנג שווי עמעום אורות ומוזיקה הם אלו שיוצרים את האווירה השקטה והנעימה בעת הטיפול, הדלקת קטורות ושימוש בשמנים ריחניים מעניקים תחושת רוגע, חימום החדר וכמובן מגע העיסוי. נותנים אפקט מושלם בעת העיסוי המשולב.