עיבוי שפתיים


עיבוי שפתיים במרכז
 
עיבוי שפתיים במרכז - חשוב מאד לבדוק את כל ההליך והסיכונים הכרוכים בו.
 
עיבוי שפתיים בתקופה האחרונה תפס תאוצה רבה, נשים רבות רוצות שפתיים יפות יותר, חושניות יותר. זהו תהליך דיי פשוט  ואינו כרוך ממש בניתוח . אלא שמוזרקים בו חומרים שונים לשפתיים ועלולים ליצור סיכונים בעתיד, לכן יש להיוועץ ברופא האישי שלנו וברופא המנתח  בשאלות רבות ועל פי ההיסטוריה הרפואית שלנו לוודא שאנחנו אכן מתאימות להליך שכזה.
 
מכונים רבים במרכז מבצעים הליך של עיבוי שפתיים במרכז , אם בחומרים זמניים המחזיקים לרוב בין שלושה ל שישה חודשים או בחומרים קבועים שהוא למעשה הסיליקון. כאשר הסיליקון מעט שנוי במחלוקת באשר לאישורים עם העבודה עימו, שכן הוא מאושר בארץ על ידי משרד הבריאות אך באמריקה הוא לא מאושר באופן מלא על ידי ה FDA ואילו על פי החוק בארה"ב מאחר והוא מאושר כחומר רפואי הניתן להשתמש בו, כל רופא יכול לעבוד עימו בהתאם לשיקול דעתו וזה מהווה מעט שניות במחלוקת.  
 
לטעמי התועלת היחידה בהליך של עיבוי שפתיים במרכז היא בעבור נשים מבוגרות אשר הליך הקמטים אצלן נוצר מהר יחסית וכהשלמה לתיקון הקמטים יש גם לבצע הליך של עיבוי שפתיים במרכז הארץ. מעבר לכך הליך כזה הינו דיי הליך שנחשב לדעתי כמותרות ויש בצידו סיכון ולכן חשוב שנחשוב על הליך של עיבוי שפתיים הרבה יותר מפעמיים ונבדוק את כל האופציות, אם אכן בחרנו לעבור הליך של עיבוי שפתיים אפילו אם רק מדובר בחומרים זמניים, חשוב שנבדוק את כל הדעות הרווחות על כך באינטרנט יש מאמרים רבים של רופאים מומחים בנושא וגם אם הינם מומחים בתחום או מבצעים את ההליך בעצמם הם נותנים דעות מוצקות ומקצועיות בנושא ללא סובייקטיביות וזאת כמובן מפאת חובתם המקצועית. 
 
בנוסף קיימים אתרים של מכונים רבים שניתן לאסוף גם שם מידע רב על החומרים המוזרקים ועל תהליך עיבוי שפתיים במרכז , יש לציין כי מכונים אלה הם אינם אובייקטיביים בהכרח ולכן יש לקחת את המידע בעירבון מוגבל מה שכן חובה עליהם לתת מידע מלא ומהימן על פי חוק אך בכל זאת חשוב שנלך ונבדוק למשל בפורומים של אסתטיקה עם נשים אשר עברו תהליך של עיבוי שפתיים או תהליך דומה ונקבל מהן דעה מוצקה ומלאה על ההליך שעברו וכמובן גם בהחלט רצוי לבדוק היכן עברו את ההליך של עיבוי שפתיים במרכז. 
 
לאחר שבדקנו וחקרנו את הנושא של עיבוי שפתיים מכל הכיוונים אם באינטרנט ואם בחוברות הדרכה, ניתן לקבל מידע גם במרפאה האישית שלנו על כך, אז נפנה אל המכון אותו בחרנו וניוועץ עם הרופא המנתח או לצורך העניין הרופא שיבצע את תהליך עיבוי שפתיים במרכז עבורנו. חשוב לבדוק גם את הכימיה הנוצרת עם הרופא מאחר והליך כזה יכול להיות להמשך ויכול להיות ועוד נחזור אל הרופא אם להמשך הליך דומה או לתיקון או כל שאלה ועצה אחרת. אנחנו רוצות להיראות טוב וחושניות וסקסיות אך חשוב מאד שנוודא את כל הסיכונים הכרוכים בהליכים אלה טרם החלטנו לבצע עיבוי שפתיים.
 

מהו טיפול עיבוי שפתיים?

טיפול עיבוי שפתיים הוא טיפול אשר המטרה שלו היא לעבות את השפתיים ובכך להעניק להם מראה בולט וחושני יותר. התהליך עצמו הוא לרוב קצר יחסית ובמהלכו מזריקים חומרי מילוי לתוך השפתיים. לרוב, תהליך ההזרקה הוא קצר מאוד ומשכו קצר יותר מחצי שעה. לפני הטיפול הרופא מאלחש את אזור השפתיים או משתמש בחומר הרדמה מקומי. את חומרי המילוי מזריק הרופא אל כמה נקודות בתוך השפתיים.

 מה צריך לדעת לפני טיפול עיבוי שפתיים?

לפני תהליך של עיבוי שפתיים מומלץ מאוד להפגש עם מספר רופאים לפגישות ייעוץ. כדאי לבחור רופאים מנוסים שיש להם נסיון עשיר ורב בטיפולי עיבוי שפתיים ובהזרקות חומרי מילוי אל תוך השפתיים. חשוב מאוד להבין את הסיכונים ותופעות הלוואי של הזרקות חומרי מילוי אל תוך השפתיים. כמו כן, כדאי להתבונן בתשומת לב בתמונות של נשים וגברים אחרים שעברו תהליך דומה על מנת להתרשם מהתוצאות. בנוסף, ישנם מספר חומרי מילוי שונים וחשוב להתייעץ עם הרופא כדי לבחור את החומר המתאים ביותר עבורכם.

 באילו חומרים נעשה שימוש במהלך טיפול עיבוי שפתיים?

חומר נפוץ אחד אשר משתמשים בו להזרקת מילוי השפתיים הוא סיליקון. בהזרקה הרופא מחדיר כמות קטנה מאוד של סיליקון נוזלי אל תוך השפתיים בעזרת מחט דקה מאוד.

רופאים משתמשים גם בבוטוקס על מנת לעבות את השפתיים כמו גם על מנת לתקן אי סימטריה הקיימת באזור השפתיים. ישנם חומרי מילוי רבים ונוספים שרופאים משתמשים בהם על מנת לעבות את השפתיים. חשוב להכיר את החומרים השונים לפני שבוחרים חומר אחד כמו גם את היתרונות והחסרונות שלהם. חומרי מילוי נוספים לשפתיים הם לרוב קולגן, אבולנס, רסטילן וחומרי מילוי נוספים. חלק מחומרי המילוי שהוזכרו לעיל הם זמניים וחלקם קבועים, כזה הוא למשל הסיליקון שהוזכר לעיל.