סיליקון

 

אודות הסיליקון

סיליקון הוא חומר אשר נעשים בו שימושים רבים מאוד בעולם הרפואה האסתטית כמו גם בתחומים אחרים של החיים. כולם מכירים את העובדה כי הסיליקון משמש חומר להגדלות חזה והוא אף משמש חומר אשר ממנו עשויות עדשות מגע. כיום נשים רבות משפרות את מראה הפנים שלהן, מבליטות את תווי הפנים היפים שלהן, ובעיקר את השפתיים, בעזרת סיליקון. כמו כן, משתמשים בחומר זה על מנת לבצע מילוי קמטים אצל אנשים מבוגרים יותר. כך שהסיליקון, בין השימושים הרבים האחרים שלו, גורם בין היתר גם להענקת מראה צעיר יותר לעור.

שימוש בסיליקון לעיבוי השפתיים

אם אתם רוצים לבצע הזרקת סיליקון למילוי ולעיבוי השפתיים חשוב לדאוג שרופא פלסטי מומחה ומנוסה יבצע את ההזרקה. חשוב מאוד לבחור ברופא שיש לו נסיון עשיר בתחום וביצע בעבר מספר גדול של הזרקות סיליקון. רופא מומחה יכול להציע לכם אפשרויות חלופיות במקרים בהם מתבררת או ידועה תגובה אלרגית לסיליקון.

היתרונות של הסיליקון

הסיליקון נחשב לחומר בטוח לשימוש על ידי משרד הבריאות, דבר חיוני מאוד, משום שהוא מוזרק ומוחדר אל תוך הגוף. כמו כן, הזרקות סיליקון הן פופולאריות לא רק בשל הבטיחות שלהן אלא גם משום שהטיפול יעיל לאורך זמן. יש לקחת בחשבון שלרוב הזרקת סיליקון לא מתבצעת בפעם אחת בודדת אלא בסדרה של טיפולים. סדרה שכזו יכולה להמשך בין חמישה מפגשים לערך לעשרה מפגשים. תוצאות ההזרקות האלו נראים לעין במשך שנים ארוכות, יתרון משמעותי מאוד של החומר.

לאחר טיפול הזרקת סיליקון לעיבוי השפתיים

לרוב לאחר הזרקת סיליקון לעיבוי השפתיים הרופא אשר היה אחראי על התהליך ימליץ על תקופת מנוחה. במשך כמה ימים עד תקופה של מספר שבועות בודדים לאחר ההזרקה המטופלים יכולים לסבול מתחושות של עייפות או מתופעות נוספות כמו חולשה ולכן כדאי לנצל את הזמן לאחר ההזרקה למנוחה.

לקריאה נוספת: הכנה לניתוח פלסטי