מתיחת פנים ללא ניתוח


מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים הוא תהליך אשר גורם להעלמת הקמטים ובכך יוצר מראה צעיר יותר. עם זאת, ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח חודרני ובכך הוא מביא עמו סיכונים לא מעטים וזמן החלמה לא מבוטל. לכן, ישנן שיטות שונות למתוח את הפנים ללא ניתוח ובכך התהליך נהפך לבטוח יותר. היתרונות של תהליכי מתיחת פנים ללא ניתוח הוא שזמן ההחלמה הוא קצר בצורה משמעותית, תופעות הלוואי יורדות והתוצאות נראות נפלא כאשר העור נראה צעיר יותר.

מתיחת פנים ללא מיתוח – מילוי קמטים

דרך אחת לגרום להעלמת קמטים או לטשטושם ללא ניתוח הוא הזרקת חומרים שונים למילוי הקמטים, לדוגמא סיליקון. הזרקת החומר לפנים עוזר לעור כולו להראות מעט יותר מתוח. לרוב יש צורך בכמה פגישות אצל רופא להזרקת החומר, שמשך הזמן של כל טיפול לרוב נמשך פחות מחצי שעה. מלבד סיליקון ישנם חומרים נוספים אשר מחדירים לפנים על מנת לטשטש קמטים, כמו למשל ביו אלקמיד.

מתיחת פנים ללא ניתוח – הרמת נוצה

הרמת נוצה מתבצעת תחת הרדמה מקומית. התהליך אינו משאיר צלקות משמעותיות על העור ואינו כרוך בכאבים משמעותיים. הרופא, במקרה זה, משתמש בחוט על מנת לתפור את הפנים. החוט מתפצל לכמה חלקים ובכך הוא מזכיר נוצה. מכאן קיבלה השיטה את שמה. בסופו של התהליך העור נראה מתוח יותר, צעיר וחלק יותר. חשוב מאוד ללכת אל רופא מיומן בשיטה.

מתיחת פנים ללא ניתוח – מתיחה בעזרת חוט

זוהי שיטה קלאסית ביותר למתיחת הפנים. היא בעיקר מתמקדת במתיחת הפנים באיזור המצח, איזור הפה והגבות. הרופא בשיטה זו משתמש בחוט מסוג מסויים אשר נקרא פוליפרופילן. שיטה זו, כמו גם השיטות האחרות שהוזכרו, אינן נעדרות סיכונים. לפני כל הליך חשוב לברר את כל המידע אליו ולבדוק שאכן הולכים לרופא מיומן, אחראי ומקצועי.