מיצוק העור


מיצוק העור 
 
אני מתקרבת לגיל הזה שאין לטעות שכבר איני שייכת לצעירים. זה לא בא לידי ביטוי בהשמנה או בשיער,אני עושה ספורט והולכת לספר. אלה הפנים, הקמטים. תודה למי שהמציא את האפשרות המופלאה של מיצוק העור. מיצוק העור מבחינתי היא מתנה. אני מודה שאיני רוצה להזדקן, אני עדיין צעירה בראשי. מיצוק העור הנו השלב האחרון והחשוב ביותר בשמירת הגיל שלי שהוא כמובן שלושים. אז עשיתי קצת סקר שוק על שירותי מיצוק העור והינה כמה אופציות לכל מי שמרגישה כמוני ומתעניינת בנושא.

ישנה אופציה של מיצוק העור באמצעות שומן. שיטה זו של העלמת קמטים היא מאוד פופולארית. בעצם לוקחים שומן מאזור אחד של הגוף וממלאים אזור אחר לרוב בפנים. שיטה זו של הזרקת שומן עצמי מיועדת בעיקר בשביל יצירת תוספת נפח טבעית לפנים והעלמת קמטים. בעיקר העלמת קמטים במצח, העלמת קמטים בידיים, ומילוי לחיים נפולות או קווי צחוק בין האף לפה. שיטה זו של העלמת קמטים אינה דורשת זמן החלמה רב.
 
עוד שיטה של העלמת קמטים המוכרת לכולנו היא בוטוקס. שיטה זו של העלמת קמטים  מתמקדת בקמטים שנוצרים על ידי השרירים שאחראים על הבעות הפנים. מזריקים בוטוקס סביב השרירים האחראים לשם העלמת קמטים וגם לשם מניעתם. הטיפול הזה של העלמת קמטים הוא הפופולארי ביותר היום כי זוהי שיטה שהוכיחה עצמה להיות בטוחה.
 
קילוף עור בלייזר ארביום יאג באורך 2940 ננו מטר הוא אחד מטיפולי הלייזר המתקדמים ביותר כשמדובר על העלמת קמטים. לייזר ארביום נותן לרופא טווח רחב של עוצמות לייזר שמאפשר העלמת קמטים בדיוק רב וצמצום תופעות לוואי. אלה רק כמה מהאופציות הקימות למי שרוצה לעשות העלמת קמטים. שווה לקרוא ולחקור את כל הנושא לפני שעושים בחירה בשיטה זו או אחרת של העלמת קמטים. היום, אנחנו מרגישות צעירות לאורך זמן רב ואין סיבה שהמראה החיצוני שלנו לא יביע את זה גם.