מילוי קמטים

 

           מילוי קמטים
   
 
 
 
הרפואה האסתטית התפתחה עם השנים במיוחד במישור הכירוגיה והפלסטיקה. טיפולים כמו הזרקות ומילוי קמטים הפרכו לפופולארים מאוד ונשאות עימם תהילה זאת משום שרבים יעדיפו את המילוי החיצוני על פני ניתוח פולשני.  הטיפול הוא קצר יחסית, לא מסובך ולא כואב, ההחלמה מהירה והתותאות יפות.
מילוי קמטים זו הדרך הקלה והטובה ביותר לשמור על מראה צעיר חלק ויפה, גם בגיל מבוגר.

 
 

המילוי מתבצע על ידי הזרקות זעירות של חומרים. קוקטייל חומרים נספג עם הקולגן והחומצה ההילארונית הקיימים בגופינו.  הטיפול יכול לשפר גם את צורת עצמות הלחיים, האף והשפתיים ללא ניתוח, תוצאות אפשר לראות כבר עם הטיפול הראשון.

 

היתרונות של הזרקת חומרי מילוי: 

•פעולה חיצונית ופשוטה, בלי כאב. 
•תהליך הטיפול הוא טבעי.
•הטיפול היפו אלרגני ובטיחותי
•התאמת חומרים לפי נתוני גוף.
•סיכוי נמוך לבצקות וסימנים כחולים.
•התוצאות נשמרות למשך שנה ופעמים יותר.

פיסול הפנים:

השיטה המודרנית כיום לשיקום העור ומתיחתו, נעשת בחומרי מילוי זמניים כמו החומצה ההילרונית (מרכיב הלחות הטבעי בגופנו) קולגן או חומרים המכילים קלציום. 
הפיסול נעשה רק אחרי זיהוי פיגמי הפנים. על ידי הזרקת חומרי מילוי  באמצעות צינורית דקה הנקראת קנולה, צינורית זו ממלאה את השקה בצורה אחידה ומפסלת את הפנים בלי ניתוחים.
 
 
הרמת לחיים:
מילוי באזור הלחיים, יתן מראה דומה למתיחת פנים, טיפול זה מומלץ לבעלי עור נפול (מסיבות גיל) או שקיעה של העור.
עיצוב עצמות לחיים:
עיצוב עצמות לחיים מתאים למבוגרים ולצעירים כאחד, עיצוב עצמות לחיים מותאם לפי נתוני הפנים במטרה לפסלם יפה.
עיצוב הסנטר:
עיצוב הסנטר משפר שקעים וקמטים שבאים עם הזמן, בדרך כלל בצידי הסנטר, הטיפול משפר את מראה הסנטר על ידי חומרים זמניים, המוחדרים לאזור הסנטר ובכך הרופא עובד על הפגמים.
מילוי שקעים מתחת לעיניים:
שקעים מתחת לעיניים בה בעיקר אם נפילת עור הלחיים כתהליך הזדקנות העור, אך פעמים מופיע כמבנה פנים סטטי.
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מילוי קמטים במרכז
 
יש דבר שמאוד מטריד אותי, למה אנחנו, בעיקר הנשים שבינינו צריכות כל כך לדאוג לגיל שלנו? למה נשים כבר מגיל עשרים וחמש פוחדות לגלות מה הגיל שלהן? למה אנחנו כל כך פוחדות להזדקן עד שכל כך הרבה נשים בינינו עושות מילוי קמטים במרכז באופן שיטתי? למה אנחנו בכלל פוחדות כל כך מקמטים? בעצם, למה אנחנו נותנות לחברה ככה להשפיע עלינו?

אישה מבוגרת צריכה להרגיש הכי בטוח בעצמה, בעבר, וגם בתרבויות שאנחנו קוראים להם פרימיטיביות יותר יש הרבה כבוד דווקא לאנשים המבוגרים יותר, בתרבויות האלה אין שום משמעות לצמד המילים מילוי קמטים במרכז ואין שום עניין בלהיות כל הזמן צעירים יותר, האנשים הכי חשובים ה ם הזקנים, לא כל מינ י ילדות בנות שמונה עשרה שכל מה שיש להם בראש זה רק אין השיער שלה נראה על הבוקר ואיך היא תממן מילוי קמטים במרכז כשהיא תהיה זקנה, למה אנחנו הולכים אחורה ומהירים על עצמנו שאנחנו הולכים קדימה? למה בתרבויות כאלה נשים כאלה תמיד מעגלות את הגיל כלפי מעלה ונשים בתרבות שלנו כל הזמן מורידות את הגיל שלהן כמה שיותר למטה?

אני לא סתם משתמשת בביטוי מילוי קמטים במרכז כי הוא מאוד משמעותי לצורך העניין, אם הוא היה באמת משנה משהו מבחינה בריאותית אז בסדר אבל הוא לא משנה כלום, מילוי קמטים רק טורח להסתיר, כמה מהחיים שלנו אנחנו מתעסקים רק בהסתרה, לא במניעה של הגיל, לא בלהיות צעירים יותר בנפשנו אפילו, אלא רק בהסתרה של המציאות, אין מה לעשות אנחנו מזדקנים ואין גם מה לעשות מילוי קמטים לא ימנע את זה, זה שאנחנו נמות עם עור חלק לא אומר שאנחנו נמות מאוחר יותר או מאושרים יותר, זה ממש לא העניין.

גם צריך לחשוב על איך אנחנו מסתכלים על אנשים  שעשו מילוי קמטים במרכז , בעיקר על נשים, כי הן הלקוחות המרכזיים של מילוי קמטים, אנחנו קצת נרחם עליהם, כי איזה באסה להם, הן מזדקנים, הם הולכים עוד מעט להיעלם מהעולם, אנחנו בכלל לא מקשיבים לעצמנו, במקום להעריץ אותם על כל מה שהם עברו בחייהם אנחנו פוחדים למקום בוא הם נמצאים ולדעתי זה נורא ואיום, זה רק אומר שאנחנו עסוקים כל היום בלרדוף אחרי הזנב של עצמנו, שאנחנו נמצאים במירוץ אינסופי ולא מצליחים לצאת ממנו, כי כבר במגדל בבל ניסו להילחם בטבע ולא הצליחו, למה שאנחנו נצליח?
 
את העונש שלנו במקרה הזה כבר קיבלנו, זה ההרס הגדול של החינוך של הילדים שלנו, הם מעריצים דווקא את האנשים הנמוכים יותר, במקום להעריץ את האנשים שכותבים ספרים הם עסוקים בלהעריץ את הכוכבים של הטלוויזיה שללא ספק רובם עשו עושים או יעשו לעצמם פעמים רבות מילוי קמטים במרכז .