טיפול בצלוליט

          טיפול בצלוליט
   
 
 
 
צלוליט הוא מצב בו העור נראה כמו קליפת תפוז, עם בליטות ושיקועים. תופעת הצלוליט מוכרת יותר בחוג הנשים מאשר אצל הגברים, היא מצויה באזור הירכיים ובצידי העכוזים.
יש שסוברים שהצלוליט מגיעה בעקבות חולשה בסיבי הקולגן, אלו המקיפים את תאי השומן תחת העור, כמו כן צלוליט מגיע עם הצטברות נוזלים בין התאים.
קרינת גלי הרדיו האלקטרומגנטית אינה מזיקה, היא גורמת לחימום ונמצאה כאמצעי רפואה למעלה ממאה שנה.
גלי רדיו חודרים את תוך העור, הגורם לחימום הרקמה היא התנגדדות הרקמה למעבר זרם. גלי הרדיו אינם מתקבעים בעור ולכן הטיפול מתאים גם לבעלי עור כהה.
 
 
 בחברת EndyMed פיתחו מערכות מיוחדות לטיפול בצלוליט ובקמטים, בעור רפוי והפחתת מראה צלוליט. השיטה בה מתאפיינת חברת EndyMed מבוסתת בעיקר על חימום מבוקר של העור, חימום כזה גורם לחידוש רקמת הקולגן של העור, הטיפול לא כואב ובעל אפקטיות גבוהה, במרכז שני משתמשים במכשור מתקדם זה.
 
במערכת RF מתקדמת ביותר:
EndyMed Pro 3deepTM מתאים לבעלי עור רפוי, מילוי קמטים, טשטוש צלוליט ועיצוב העור. 
 
תהליך הטיפול
במהלך הטיפול יורגש חום על העור, בין 38-40 מעלות- טמפרטורה שווה למקלחת חמה. עם סיום הטיפול תהיה תחושה של נימול ועיקצוץ. אדמומיות קלה, וגירוי. תופעות אלו חולפות בין שעה לשעתיים מסיום הטיפול, ומעידות על הצלחתו.
 
מוגבלויות לאחר הטיפול
אחרי הטיפול אפשר לחזור לפעילות ספורטיבית הרגילה, וכל פעילות אחרת, סאל מיה הרצליה שיזוף ושהיה בשמש מותרים מיד עם סיום הטיפול.
 
אפקט הטיפול?
הצלחת הטיפול מאוד אידבידואלית ומשתנה בין אחד לשני, בהתאם לתכונות הרפואיים שלו. אי אפשר לצפות מראש את רמת השיפור, אך מנסיון מצטבר, מטופלים רואים את השינוי הראשוני במיצוק עורם. ברוב המקרים לאחר סדרת טיפולים רואים שיפור חיובי באזור המטופל.
הצלחת הטיפול עמידה לשלושה חודשים ולכן יש צורך לחזור כל חודשיים שלושה לסדרת טיפולים שאלו ישמרו את תוצאות הטיפול מתאים למילוי קמטים, צלוליט, עור רפוי, ועיצוב הגוף.