חומצה הילרונית
   
 
 
מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומצה אשר קיימת באופן טבעי בגוף האדם. כיום נעשה בה טיפול בקמטים ובשימושים קוסמטיים נוספים. כאשר מזריקים את החומצה ההיאלורונית לגוף לא מזריקים את החומצה הטבעית אלא מזריקים חומצה שיוצרה במהלך תהליך סינטטי. התהליך מדמה את החומצה האמיתית שהגוף עצמו מפריש ומייצר. אחוז המטופלים האלרגיים או אשר מפתחים תגובה אלרגית לחומר הוא נמוך מאוד, בניגוד לסיליקון או לחומרים אחרים למשל אשר גם בהם נעשה שימוש למטרות קוסמטיות דומות.

 

 למה חומצה היאלורונית משמשת?

חומצה היאלורונית היא חומצה אשר נעשה בה שימוש בעיקר למטרות אסתטיות שונות. חומצה זו משמשת גם לטשטוש ומילוי קמטים בעור וגם לעיבוי השפתיים. את החומצה מזריקים לאזור אותו רוצים לשפץ. בדרך כלל, למרות שהדבר תלוי במטופל ובאזור בגוף אליו מחדירים את החומצה, הטיפול בחומצה היאלורונית לרוב מתבצע בערך פעם בשנה. חומצה היאלורונית מעניקה לעור גם נפח וגם לחות. ככל שהגוף מתבגר כך החומצה ההיאולורנית אשר נמצאת בו נמוכה יותר ולכן יש צורך להזריק אותה מחדש לתוך העור על מנת להעניק לו מראה צעיר יותר.

 סוגים שונים של חומצות הילאורוניות

ישנם מספר סוגים שונים של חומצות הילאורוניות אשר בכולן נעשים שימושים קוסמטיים שונים. בדרך כלל רופאים משתמשים בחומצות שונות לאיזורים שונים בפנים ולטיפולים שונים. חומצות אלו מוכרות גם בשמות נוספים למשל: טאוסיאל ורסטילן הידוע מאוד בתחום. חשוב מאוד לבחור רופא בעל נסיון רב בתחום אשר יוכל להמליץ לכם במקצועיות רבה על החומר המתאים ביותר עבורכם.

 כיצד להתנהג בסיום הטיפול?

למען הצלחת הטיפול הרופא המטפל ימליץ על מספר פעולות שכדאי לבצע עם סיום הזרקת החומצה. למשל, הרופא ימליץ לעסות את האזור אליו הוזרקה החומצה בתנועות סיבוביות קלות. זמן ההחלמה לאחר הזרקת החומצה הוא אינו ארוך ולרוב תופעות הלוואי הן יחסית קלות.


 

 

 

חומצה הילרונית

 

חומצה הילרונית זוהי חומצה שנועדה לעיבוי שפתיים, רבים מן הנשים רוצות להיות בעלות שפתיים גדולות ולכן הם מבצעות מספר טיפולים, בניהם הזרקת חומצה היאלורונית. זוהי אחת מן השיטות שיש לנו בעולם האסטטיקה , שיטה זו החומצה היאלורונית מחזיקה מעמד מספר חודשים והיא מומלצת.שיטת טיפול של החומצה היאלורונית הוא מאוד פשוט מזריקים את החומר לשתוך השפתיים ומה שבעצם החומצה היאלורונית עושה מעבה את השפתיים, זהו אינו תהליך ארוך והוא נמשך כמה דקות.

 

לאחר טיפול בחומצה הילרונית ניתן לתפקד כרגיל בחיי היומיום ולא להרגיש שעברנו משהו, זהו טיפול יעיל נוח וקל לשימוש.גם המחיר אינו בשמיים ומתאים להרבה אנשים המעונינים לעבור עיבוי שפתיים בעזרת חומצה היאלורונית.

 

 עיבוי שפתיים עוברות בעיקר נשים שהם בוגרות כבר ולא נערות בשנות ה 20 לחיהן, כאשר העור נפול וכבר אינו זוהר כמו שהיה, החומצה היאלורונית מאפשרת להחזיר את השפתיים לאיך שהיו בעבר ומאפשרת עיצוב מחדש של השפתיים.כך באמצעות החומצה היאלורונית, זה סוג של הצלה לגבי כמה נשים שיוכולות גם לעשות שינוי עם עצמן וגם להרגיש טוב עם זה ובעלות לא יקרה כל כך.

 

 כמובן שכדאי להתייעץ לפני שהולכים לבצע מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית, עם מומחה, ולא לקחת על עצמיכם והחליט בלי ייעוץ, בכל זאת מדובר על חומר שמחדירים לגוף וחשוב לקבל עליו אינפורמציה ממוחים בתחום, ובמיוחד מאדם שמומחה בחומצה היאלורונית.

 

 לדעת איזה תופעות יש לאחר הטיפול בחומצה היאלורונית, לדעת מהו התהליך שעוברים איך מחדירים את החומצה היאלורונית לשפתיים, ממש לקבל פרטי פרטים בכדי להגיע לטיפול עם כמה שיותר מידע וידע בתחום החומצה היאלורונית, אחרת אנו נשארים חסרי ידע, וכמו שיודעים ידע זה כוח, וגם אנו יודעים לקראת מה אנו הולכים, ולא הולכים ככה כי כולם עושים.