הסרת שיער


הסרת שיער במרכז
 
הסרת שיער, ולא משנה באיזה חלק בגוף, הפכה לבסיס התקיימות היום בקרב האוכולוסייה, אצל נשים וגם אצל גברים. אצל גברים זה אפילו הפך אופנתי יותר. אם פעם שיער היה לנשים דופי ולגברים יופי, היום הוא יתקבל כדופי אצל שני המינים. הסרת שיער במרכז היא כידוע תהליך מאוד כואב ולא נעים ולא כל כך משנה באיזו דרך משתמשים. אך מה לא נעשה בשביל האסתטיקה, כמו שאומרים בשביל להיות יפים צריך לסבול.
 
קיימים היום שלל סוגים, חלקם נוחים, חלקם פחות עם הסרת שיער. קיימת הסרת שיער במרכז בטכנולוגיית לייזר, שמבטיחה בכמה טיפולים ולא בהכרח זולים, שלא נזכה לראות יותר לעולם שיער על גופנו. ומנגד הסרת שיער במרכז בדרכים שונות, אך כאלה שלא מעלימות את השיער לתמיד ואם כי ניאלץ לעשות בהן שימוש חוזר מידי פעם בפעם, תלוי בקצב הצמיחה, בכדי ליהנות מגוף חלק.
 
כשמדובר על הסרת שיער במרכז בטכנולוגיית הלייזר, חשוב מאוד מיהו האדם המסיר, ומהו סוג שיערו, ועורו. ככל שהשערה יותר כהה בצבעה וככל שהיא יותר חזקה, היא תרד מהר יותר ובפחות טיפולים מבדרך כלל. יש אנשים הטוענים כי הסרת שיער באינפרא או  בלייזר היא אינה לצמיתות וכי השיער חוזר, אומנם גודל הרבה פחות והשערה מאוד חלשה ודקה, אך עדיין צומחת. אני בכל אופן בעד במיוחד אם מדובר באנשים הניחנו בעודף שיער מכפיר.
 
לשאר האנשים הלא שעירים, יש דרכים אחרות. הסרת שיער עם חומר השעווה, הסרת שיער במכרז בסגנון הסבתא- עם חוט, ולאזורים פחות שעירים כמו איזור הגבות עם פינצטה. כל הסוגים הקיימים נבדקו ונעשו על המון אנשים, ולא קיים בהם סיכון, אלא אך ורק כאב. וכמובן הצורך בכסף רב. הסרת שיער במרכז היא לא עסק זול בכלל ולכן המון אנשים משתמשים בשיטות הסרת שיער פשוטות בבית.