המדריך המלא לחיפוש ספא בצפון

 
במאמר שלפניכם נמפה אתכם אל עבר ספא בצפון המתאים לדרישות שלכם כמו מלון בוטיק בראש פינה. המאמר יחולק לשלוש פסקאות: הראשונה – עבור בלייני ספא מתחילים, השני עבור לייני ספא מתקדמים והשלישי נועד לספורטאים ואנשי תנועה המשתמשים בספא כאמצעי עזר מקצועי. בכל פסקה יובאו הטיפולים הנדרשים לכל אחת מן הדמויות הללו על מנת להבטיח הנאה, ופוריות מרובה בבילוי שבספא.
 
ספא למתחילים
 
בספא למתחילים ישנם שני שירותי בסיס: ג'קוזי ועיסוי שוודי. הג'קוזי נועד להרפות את הגוף, להרגיעו במים החמים, ולתת תחושה של חופשה ומרגוע בטרם הטיפול. העיסוי השוודי נועד להרפות ולשחרר מפרקים, להרגיע כאבים ומיחושים קלים בגב, בצוואר ובאיברים נוספים החשופים להתכווצויות, וחשוב מכל – להסב לכם הנאה באמצעות מגע רך ומקצועי של אנשי המקצוע.
 
ספא למתקדמים
 
ספא למתקדמים מכיל אטרקציות נוספות אשר צריכות לחדש לציבור הבליינים מן הסוג הזה. מדובר באישים אשר בשגרה שלהם הם כל הזמן רואים ספא כחלק מבילוי בחדר כושר, ולכן רחצה בג'קוזי ומסאז' בסיסי לא מרגשים אותם. להם – מומלץ לברר האם ישנו עיסוי אינדיאני באבנים חמות, טיפולי בוץ מים המלח, וכן שירותים וטיפולים נוספים הנחשבים לאזוטריים, נדירים ועל כן נישתיים יותר.
 
ספא לספורטאים מקצועיים ואנשי תנועה
 
הספורטאי יבחר את הספא שלו בדרך אחרת לחלוטין משני סוגי הטיפוסים שהוזכרו לעיל. בשביל הספורטאי זה לא בילוי וזו לא נישה: זה חלק מהמקצוע שלו. הוא חייב בטיפולי ספא לשם המשך תפקודו הנדרש, וכמוהו גם רקדן, אתלט וכל סוג של אומן המשתמש בגופו. בספא שנועד לאנשי המקצוע הללו חובה שיהיה מעסה תאילנדי אחד לפחות. בשונה מעיסוי שוודי או אינדיאני מדובר על עיסוי מסיבי יותר אשר נועד לפתור בעיות מפרקים קשות, לשחרר גוף לאחר תנועה מאומצת, ולמעשה – לדאוג הלכה למעשה לתחזוקת גופו היפה של האומן או הספורטאי. כמובן שהתנהלות בספא, מהעיסוי התאילנדי ועד לרחצה בג'קוזי צריכים להיות בפיקוח מדריך, ורצוי מאד שזה יהיה מסונכרן עם יועצים ומאמנים שונים העובדים תדיר עם לקוח מסוג זה.
 
ספא המשלב טיפולי עור לצד טיפולי גוף
 
בסוג כזה של ספא הדגש על הטיפול בעור מובא לידי ביטוי ממש כמו הטיפול הגופני. במכון שכזה ניתן למצוא טיפולי פוריות לפנים, וטיפולי בוץ – לצד הטיפולים הנפוצים יותר כמו מסאז', עיסוי באבנים חמות וביקור בג'קוזי.