החדרת חמצן
   
 

 טיפול החדרת חמצן

 טיפול החדרת חמצן הוא תהליך קצר למדי אשר בדרך כלל נמשך כחצי שעה בלבד בכל פגישה. עם זאת, לרוב, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר של עידון הקמטים והענקת מראה צעיר יותר לעור, יש לעבור את הטיפול במשך כחודש וחצי במרווחים של שבוע. זאת אומרת: חצי שעה בכל שבוע למשך שישה שבועות. במשך זמן הטיפול יש גם להמשיך באופן עצמאי את הטיפול בבית, לפי הוראות הקוסמטיקאית, וזאת שוב, על מנת להנות מהתוצאות הטובות ביותר.
 
למי טיפול החדרת חמצן מתאים? 

טיפול החדרת חמצן מתאים לנשים ולגברים אשר סובלים מקמטים ורוצים להנות מעור צעיר יותר וממראה מחודש של עורם. על מנת לקבל מידע האם אתם מתאימים לעבור טיפול החדרת חמצן ניתן להתייעץ עם הקוסמטיקאית המטפלת שלכם שתמליץ על סוג הטיפול המתאים ביותר עבורכם. 
 
יתרונות של טיפול החדרת חמצן
 
בסיומו של הטיפול בהחלט ניתן לראות את התוצאות בעין! העור נראה צעיר יותר וחלק יותר. כמו כן, הטיפול עוזר להחדיר לחות אל תוך העור וגם בכך מעניק לעור מראה צעיר יותר ואסתטי יותר. הטיפול עוזר גם לעור להראות אלסטי (גמיש) יותר. 
 
מה כולל טיפול החדרת חמצן? 
 
כאמור לעיל, טיפול של החדרת חמצן מטרתו להעניק לכל העור מראה צעיר יותר – מה שנקרא אנטי אייג'ינג. בטיפול כולל גם החדרה, הכנסה עמוקה מאוד לתוך העור, של ויטמינים אשר פשוט חיוניים עבורו. הטיפול בין היתר מחדיר לא רק ויטמינים אלא גם אנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון) אל תוך העור. 
 
התוצאות הסופיות של הטיפול פשוט נהדרות: מאזנים את רמת החומציות של העור, ממצקים את העור, משפרים את האלסטיות שלו, מפחיתים אדמומיות במפנים, משפרים את הצורה שלו ומפזרים את הפיגמנטים, המופיעים לא פעם בגיל מבוגר, למען שיפור המראה החיצוני של העור.