בוטוקס
   
 
שרירי הפנים הם שרירים דינאמים, הבעת הפנים מוחצנת על פי הרגשות שלנו, כמו כעס, שמחה, דאגה וכו.. הקמטים עם הזמן נחרטים בעור והופכים לקמטים קבועים. 

איך זה עובד?
הזרקת הבוטוקס, מקובלת יותר באזורים כמו סנטר, צידי העין, סביב הגבה ובמצח. שרירי הפנים באזורים בהם נזרק הבוטוקס, מפסיקים להגיב, בצורה כזו הם אינם מתכווצים ומתקמטם, האזור בו נזרק הבוטוקס נעשה חלק, ברם, הבוטוקס לא משפיע על כל הפנים כי אם רק על החלק בו הוא הוזרק.

 
למי זה מתאים?
מגיל 25 הפנים מתחילות לאבד מהאלסטיות והגמישות שלהן. הזרקת הבוטוקס תתאים לאלו שחצו את גיל 25, נשים וגברים כאחד, במידה והעור אינו רפוי..
לבעלי עור רפוי ונפול כדאי לחשוב על מתיחת פנים או פילינג. קמטים אצל נשים בגיל 65, נעשים סטטיים ומתקבעים בלא יכולת לשנות אותן, מומלץ להתייעץ עם רופא בתחום, שיתן את ההכוונה הנכונה בנושא רפואה אסטטית.
 
עמידות הטיפול:

הזרקת בוטוקס נמשכת בממוצע בין 4-6 חודשים, זריקות הבוטוקס מעלימות לחלוטין את קמטי הפנים, על ידי שיתק זמני של השרירים והעור שמעליהם, טיפולי בוטוקס מונעים את החרפת הקמטים.

מהלך הטיפול?

עם בא המטופל, עובר הרופא על מצבו הבריאותי וסוג עורו, לאחר האיבחון, ישיב הרופא את המטופל על כורסאת הטיפולים וימרח עליו אילחוש להרדמה מקומית, ובאיזור הזרקת הבוטוקס יחטה עם אלהוכול. הזרקת חומר הבוטוקוס תהיה זעירה ובעזרת מחט דקיקה מאוד, הזריקה תוחדר אל שרירי ההבעה ובכך תשתק אותם. הטיפול קצר ואינו דורש הכנה מוקדמת מצד המטופת, לא קיימות תופעות לוואי ומגבלויות לאחר הטיפול, כמו כן הזרקת הבוטוקס אינה כואבת, מה שכן יורגש עיקצוץ.


יש לבצע את הטיפול שלוש פעמים בשנה על מנת לשמר אותו ולחדשו.