איפור קבוע
   
 
 
 
איפור קבוע נעשה על ידי חדירה של חומר צובע אל השכבות
הפנימיות של העור בעומק של 0.8-0.3 מ"מ, עד לרמה של דרמה
פפילארית.
איפור קבוע מאפשר ללקוח להראות יפה כל הזמן, אחרי אמבטיה בים וסתם בביקרו של יום, בלי בזבוז זמן ומאמץ מיותר.
שימוש באיפור קבוע מעולה לאלו המיותמות מגבות או שצורתם פגומה, יתכן ויהיו כאלה שהשפתיים שלהם דקיקות נורא, גם לאלה הפתרון הוא יעיל.
איפור קבוע שונה לחלוטין מקעקועים, זו שיטה מודרנית הנקראת טטואז', הטכניקה עליה עובד האיפור הקבוע הוא בפגיעה המינימאלית שלו, במכשור, בהרכב הצבעים ובעיקר בירידת הפיגמנט מתוך העור. איפור קבוע עמיד לשנה וחצי עד שלוש שנים, ואחכ... יתחיל להתבהר ולרדת, ניתן לחזור על הפעולה אחת לשנה וחצי במידת הצורך.
 
 

גבות- מילוי גבות בעזרת איפור קבוע  על ידי קווי תיחום דקים שנראים ממש כמו שער הגבות, בהתאם לצבעם. יש אפשרות של קו אחיד מטושטש הנותן מראה של איפור בעיפרון. ניתן ליצור שערות על קו הגבה במידה ויש שיער על הגבות, כדי לתת מילוי יותר טבעי. בסיום הטיפול הגבות יראו מאוד מלכותיות... הם יקבלו את המראה שלהם כעבור כמה ימים, בזמן ההחלמה יש להמנע משהיה ממושכת בשמש או במיטות שיזוף, איפור בגבות נשמר למשך שנתיים.

עין-איפור בעין נעשה על ידי קו דק שעובר בין ריסי העין- במטרה להוסיף בם הבעה ולתת רושם של ריסים מלאות וצפופות. גודל הקו וצבעו ניתן לבחירה. הטיפול נעשה עם קרם אלחוש. לאחר הטיפול, יש לזכור שהקו הוא בסיסי וצריך תמיד להוסיף עליו צליות או איילינר במידת הצורך

שפתיים- באזור השפתיים איפור קבוע דורש קצת יותר מאמץ, המילוי נעשה על כל חלקת השפה וקצת מעבר (באזור הורדרד שבקצה השפה) או בחלקים נפרדים שלה, כדי לתת לשפה מראה נפוח ומלא. איפור קבוע באיזור השפתיים הוא לא נעים ישנם תחושות כמו: עיקצוצים, גירוי ושריפה במקום.. אפשר לקחת משככי כאבים למשך היום.

מתי אסור לבצע איפור קבוע? במצב של דלקות או הרפס, נטיה לצלקות, סוכרת או עור סדוק, 

זמן ההחלמה נע בין שלוש עד שבעה ימים, ומביא איתו תופעות לוואי של נפיחות ואדמומיות, בעיקר בשפתיים. 
 
 

 איפור קבוע

אני אצייר לכן תמונה כזאת. מסקרה מרוחה על הפנים, אודם שנשאר רק בחלק מהשפתיים, עיפרון שחור מרוח מתחת לעיניים, מראה קצת מבהיל ומוכר לכולם. אך דמינו לכם להתעורר אחרי לילה של שתיה, לילה שבו הלכתן לישון בידיעה שאתן יפיפיות, מסודרות, ולקום אותו דבר? לקום כאילו אתן המצאתן את הביטוי שנת יופי. זה אפשרי, והרבה בנות כבר עושות את זה- איפור קבוע.

 

 איפור קבוע חוסך כל כך הרבה, רק תחשבו על זה. כל בוקר לקום מוקדם כדי לסדר את האיליינר, לשים את האודם בדיוק מושלם. זה קשה במיוחד כי את יודעת שהאדם הראשון שתפגשי ותצטרכי לתת לו נשיקה יעלה לך במריחה של אודם. איפור קבוע נותן את השקט הזה, את היכולת לפזר נשיקות כמו דודה ולא לדאוג שהאודם נשאר ברובו על הלחי השנייה.

 

 איפור קבוע גם עוזר לבנות עם בעיות יותר קשות מאיפור מרוח. לחברה שלי לעבודה, לדוגמא, אין גבות. לפני שהצעתי לה ללכת לעשות איפור קבוע היא כל יום הייתה צריכה בשקדנות לסמן ולהדגיש את הגבות שלה. בבקרים בהם איחרה ולא הספיקה הסתובבה עם ראש מושפל למטה שלא ישמו לב שאין לה גבות. היא הלכה בעצתי לעשות איפור קבוע ועכשיו היא לא חושבת על זה בכלל, ראשה תמיד זקוף למעלה גם אם איחרה.  מלבד החייאת הפנים איפור קבוע עוזר לטשטש פגמים קטנים.

 

 עד עכשיו כיוונתי הכול לנשים אבל האמת היא שגם לגברים איפור קבוע מאוד מועיל. בעוד אישה יכולה באמת להתאפר כל בוקר ובכך לטשטש ולהדגיש את מה שצריך גבר נמצא בבעיה גדולה מזו. איפור קבוע יכול לעזור כאן גם לגברים יל ידי הדגשת תווים. איפור קבוע הוא לא רק תחליף יעיל לפעולת האיפור היומיומית אלא גם הדגשת תווים. כלומר איפור קבוע עוזר למראה של פנים דהויות שאיבדו מהגוון הטבעי שלהן. במקרים כאלה איפור קבוע טוב הוא איפור שנראה טבעי.